Звернення громадян

Оновлено: 19.01.2022

У зв’язку з дотриманням режиму карантину індивідуальний прийом громадян тимчасово призупинено!

Якщо Ви бажаєте звернутися до керівництва Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації з заявою, скаргою або пропозицією, то радимо надіслати звернення за поштовою адресою: вул. Першотравнева, 29, м. Суми, 40009, або залишити у скриньці для вхідної кореспонденції у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації за цією ж адресою.

Надіслати звернення із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до електронного звернення ст. 5 Закону України  «Про звернення громадян»:

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

За консультацією можна також звернутися за телефоном: 77-15-80 ( у робочий час
з Пн по Чт з 08-00 до 17-15, у Пт з 8-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00).

Відповідальна особа – начальник відділу організаційної роботи, звернень громадян та контролю Піддубна Оксана Михайлівна. 

Телефон "гарячої лінії" (0542) 77-15-80

Графік роботи «гарячої лінії»: Пн-Чт з 8:00 до 17:15, Пт з 8:00 до 16:00


 

Зразок написання звернення

Актуальні питання

Конституція України (ст. 40, ст.55) 

Закон України "Про місцеві державні адміністрації"

Закон України "Про звернення громадян"

Указ Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Постанова Кабінету Міністрів України "Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації" 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"

Загальна декларація прав людини