Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТРЕНІНГ ЩОДО ВИКОНАННЯ ВИМОГ З БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

До уваги  керівників підприємств харчової промисловості та агропродовольчого сектору! 

Торгово-промислова палата України 23 березня 2021 року о 10-00 годині запрошує взяти участь у безкоштовному тренінгу, присвяченому підготовці підприємств до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках.

Тренінг проводиться в рамках проекту з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.

Тренінг з підготовки підприємств харчової промисловості до виконання вимог чинного законодавства України та вимог ЄС фактично є стратегічною сесією, під час якої керівники та фахівці підприємств будуть ознайомлені з повним обсягом вимог, які висуваються до продуктів харчування в Україні та світі, отримають інформацію про інструментарій, спрямований на виконання таких вимог, і зможуть визначити оптимальний шлях розвитку свого бізнесу.

Тренінг відбудеться в дистанційному режимі за посиланням  на майданчику youtube ТПП України, розділ «відео»:

https://www.youtube.com/channel/UCumdL6utYjCDxeW0q4RoIGg/live

Бажаючим взяти участь у тренінгу прохання зареєструватися через форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8JWc6aReVCsdIWruBH3OzMaEMokD9ST-_mj3-kUgifPKWvA/viewform або повідомити на ел. пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. інформацію: ПІБ, регіон, назва підприємства, профіль, посада, вайбер номер, електронну пошту.

Програма заходу з активними посиланнями буде надіслала перед початком зареєстрованим учасникам та дорожньою картою підготовки підприємства до державних перевірок і виконання вимог ЄС.