Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖПІДТРИМКА – 2021: ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ МЕЛІОРОВАНІ ЗЕМЛІ

Відповідно до проєкту постанови, розраховувати на підтримку можуть сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи незалежно від юридично-правової форми та форми власності і фізичні особи – суб'єкти господарювання.

Фінансова підтримка буде здійснюватися за наступними напрямками:

  1. Проведення робіт з відновлення наявних та/або будівництва нових внутрішньогосподарських зрошувальних систем (канали, трубопроводи нижчого рівня), а також придбання матеріалів і засобів краплинного зрошення – у розмірі до 25 % здійснених витрат (після проведення робіт).
  2. Проведення робіт із будівництва та встановлення систем краплинного зрошення та придбання матеріалів і засобів краплинного зрошення, необхідних для проведення таких робіт, у розмірі до 25 % здійснених витрат (після завершення монтажних робіт).
  3. Закупівля техніки, механізмів та обладнання для проведення технологічних операцій у зрошуваному землеробстві, згідно із затвердженим МінАППУ переліком техніки, механізмів і обладнання – у розмірі до 25 % від їх вартості.
  4. Нове будівництво та реконструкція насосних станцій, водозабірних та водорегулюючих споруд з басейнами-накопичувачами включно  – у розмірі до 50 % (після завершення пусконалагоджувальних робіт).

Важливо враховувати, що у випадку, якщо сільгостоваровиробник скористався програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва (наприклад, дощувальними машинами виробництва вітчизняної компанії), то він не зможе повторно скористатися відшкодуванням 25% витрат з програми для користувачів меліорованими землями.