Звернення громадян

Оновлено: 12.04.2024

Функції з питань забезпечення розгляду звернень громадян у Департаменті агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації покладено на відділ організаційної роботи, звернень громадян та контролю.

Надіслати звернення до керівництва Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації із використання мережі Інтернет можна за електронною адресою:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Звернення, які надіслані з електронної скриньки домену .ru, не надходять.

Вимоги до електронного звернення (стаття 5 Закону України «Про звернення громадян»).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним, адресу (якщо відповідь потребує паперового вигляду та вказати про це у листі). Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

Для отримання інформації з питань розгляду звернень громадян можна звернутися за телефонами: (0542) 77-15-37, 77-15-80.

Телефон «гарячої» лінії обласного штабу щодо сприяння проведенню комплексу сільськогосподарських робіт у 2024 році (агроштаб) (099)0608517


НОРМАТИВНА БАЗА

Зразок написання звернення

Конституція України (ст. 40, ст. 55) 

Закон України «Про місцеві державні адміністрації»

Закон України «Про звернення громадян»

Указ Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Постанова Кабінету Міністрів України «Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Класифікатора звернень громадян»

Загальна декларація прав людини


Звіти

2023

2022

2021