Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У МЕЖАХ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5–7–9» АГРАРІЇ ЦЬОГОРІЧ ЗАЛУЧИЛИ ПОНАД 31,8 МЛРД ГРИВЕНЬ КРЕДИТІВ

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України станом на 15 травня 2023 року 6 189 аграріїв залучили 31,8 млрд гривень  кредитів, у тому числі за програмою «Доступні кредити 5-7-9%) 17,8 млрд гривень, під портфельні гарантії – 11,9 млрд гривень.

Найбільший обсяг кредитів за різними програмами отримали аграрії таких областей:

Київська  – 7,7 млрд гривень;

Вінницька – 3,5 млрд гривень,

Дніпропетровська – 2,6 млрд гривень;

Проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи-підприємці внаслідок збройної агресії Російської Федераці

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднює проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи-підприємці внаслідок збройної агресії Російської Федерації».

БЕЗКОШТОВНІ МІНДОБРИВА ТА НАСІННЯ ВІД ПРОГРАМИ USAID АГРО ОТРИМАЛИ ФЕРМЕРИ СУМЩИНИ

У 2023 році агровиробники, які обробляють від 5 до 500 га, отримали мінеральні добрива та посівний матеріал соняшнику та кукурудзи від Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у межах ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна. 

Програмою було  передбачено передачу агровиробникам по 1 тонні мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%), насіння кукурудзи бренду DEKALB і насіння соняшнику. Учасники забезпечували доставку добрив та насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.

ВИРОБНИКИ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ВАРТОСТІ ОРГАНІЧНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ

Проєкт «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) має намір надати підтримку українським органічним операторам шляхом компенсації вартості органічної сертифікації. Ця підтримка адресована сертифікованим малим та середнім органічним підприємствам, які реалізують свою продукцію на внутрішньому ринку та мають намір продовжити органічну сертифікацію у 2023 році. Для того, щоб надати таку підтримку, проєкт COA запрошує малих та середніх органічних операторів подати заповнені заявки.

Кінцевий термін подання заявок - 31.05.2023.

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ВИТРАТ НА ОРГАНІЧНУ СЕРТИФІКАЦІЮ

Проект «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) має намір компенсувати вартість органічної сертифікації малим та середнім органічним підприємствам, які реалізують свою продукцію на внутрішньому ринку та планують продовжити органічну сертифікацію у
2023 році.

Для того, щоб отримати таку підтримку необхідно до 31 травня 2023 року подати відповідну заявку на електронну адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Більше інформації про підтримку та форма заявки за посиланням http://surl.li/hcndl