Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ ГІДРОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ

15-17 червня, внаслідок ймовірних значних дощів, на річках суббасейнів Середнього та Нижнього Дніпра (рр. Сула, Псел, Ворскла, Оріль, Самара та їх притоки) в Сумській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській бластях очікується проходження дощового паводку висотою 0,3-0,8 м, в межах русел та без загрози негативних наслідків.

За даними Українського гідрометеорологічного центру

УВАГА!!! ДОПОМОГА ДОБРИВАМИ ВІД USAID АГРО ДЛЯ АГРАРІЇВ ІЗ ЗОНИ МОЖЛИВИХ БОЙОВИХ ДІЙ!

До уваги аграріїв із зони можливих бойових дій в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, які не підпадають під умови отримання добрив в системі ДАР за оголошеною раніше програмою підтримки мінеральними добривами від USAID АГРО. 

Для агровиробників із статусом земель «ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЯХ, ДЕ МОЖЛИВІ БОЙОВІ ДІЇ» створена додаткова програма від USAID АГРО.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ ТА НЕБЕЗПЕЧНІ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА, РІЗКІ ЗМІНИ ПОГОДИ

Протягом доби 12 червня по Сумській області та м. Суми очікуються гроза, місцями шквали 15-20м/с, вдень місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології

ПРОГРАМА USAID АГРО НАДАСТЬ МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ АГРОВИРОБНИКІВ З ПРИФРОНТОВИХ ТЕРИТОРІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт в сезоні 2024-2025 років для понад 3 300 українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей. 

Через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть загалом 6,6 тисяч тонн добрив. Кожен погоджений учасник зможе отримати до 2 тонн добрива карбамід.

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Упродовж доби 11 червня по Сумській області та м. Суми очікуються гроза, місцями шквали 15-20м/с, вдень місцями град (І рівень небезпечності, жовтий).

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології