Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ КУЛЬТУР

Про стан збирання врожаю сільськогосподарських культур та проведенню комплексу осінньо-польових робіт на території Сумської області у 2022 році обговорювалось під час чергового засідання обласного штабу.

Представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре було наголошено на необхідності дотримання суб’єктами господарської діяльності правил пожежної безпеки життя під час збирання врожаю.

Також на засіданні обговорено питання щодо координації районними військовими адміністраціями дій з налагодження комунікацій між територіальними громадами, військовими формуваннями та аграріями. Присутніх проінформовано про наявність вільних потужностей для зберігання зерна нового врожаю, яких в області достатньо для проведення первинної обробки і доробки зерна та проведення продукції до належних якісних показників. Для додаткового зберігання врожаю ТОВ «Завод Кобзаренка» запропонував аграріям зернопакувальні машини та рукава для тривалого зберігання зерна, а також надає послуги із пакування зерна.

За підсумками засідання надано ряд доручень щодо посилення контролю  заходів безпеки проведення сільськогосподарських робіт, зокрема на прикордонних територіях області, а також налагодження взаємодії роботи елеваторів області з сільськогосподарськими товаровиробниками.