ТРЬОМА СУМСЬКИМИ ПІДПРИЄМЦЯМИ ОТРИМАНО КОШТИ З БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ БІЗНЕС-ІДЕЙ
Три стартапи сумських підприємців перемогли у відповідному конкурсі, який проводив департамент інспекційної роботи в межах Програми підтримки малого і середнього підприємництва Сумської МТГ. Найбільшу кількість балів від конкурсної комісії здобули фізичні особи-підприємці Тетяна КСЕНЖЕНКО («Придбання швейної плоскошовної машини типу флетлок, запуск виробництва нового продукту, допомога військовим») – 242 бали; Світлана БИЦЕНКО («Створення Інтернет-магазину з продажу крафтових товарів з лаванди власного виробництва») – 228 балів; Костянтин ГЕТТА («Створення серії енергетичних батончиків «Військовий оберіг») – 220 балів.
ПРАВОВІ МЕХАНІЗМИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ АГРАРІЇВ ЧЕРЕЗ ВОЄННУ АГРЕСІЮ РФ ЯКІ ЗБИТКИ ПІДЛЯГАЮТЬ ВІДШКОДУВАННЮ?
20 березня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 326 "Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації”. Дана постанова визначає напрямки збитків, які підлягають відшкодуванню. Серед них економічні втрати підприємств, втрати земельного фонду, втрати акваторії та ін.
Збитки, які можуть бути завдані аграріям - це перш за все, збитки, які нанесені активам, що використовуються в сільському господарстві: сільськогосподарська техніка, зерносховища, тваринництво (поголів'я), багаторічні насадження, фактори виробництва, вироблена продукція.
ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД МІЖНАРОДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ MERCY CORPS
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з партнером асоціація «Ягідництво України» продовжує реалізацію програми підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну/фермерську діяльність, а також зменшити негативні наслідки війни для фермерських підприємств та вплине на розвиток сільського господарства.
Програма підтримки передбачає:
ДО УВАГИ ГОСПОДАРЮЮЧИХ СУБ’ЄКТІВ ОБЛАСТІ
З метою створення в Україні належної системи простежуваності обігу тварин, удосконалення ефективного та дієвого засобу виявлення та локалізації хвороб, забезпечення населення високоякісними та безпечними м’ясо-молочними продуктами, отримання достовірної інформації про умови їх виробництва та підвищення довіри споживачів до якості продукції запроваджено ідентифікацію тварин.
Сумською філією Державного підприємства "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин", з метою ознайомлення суб’єктів розроблена Пам’ятка з проведення ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин та Інструкція з використання вушних бірок для худоби.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ: ЩОДО ПОРЯДКУ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПОДАТКОВИХ ПІЛЬГ ЗІ СПЛАТИ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА/АБО ЗБОРІВ
Державна податкова служба України на своєму сайті розмістила роз’яснення для органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій та військово-цивільних адміністрацій щодо порядку прийняття рішень про встановлення податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів на виконання Закону України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».
Більше статей...
- РОЗПОЧАТО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ НАКАЗУ МІНАГРОПОЛІТИКИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗМІН ДО НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ З ПЛЕМІННОЇ СПРАВИ У ТВАРИННИЦТВІ»
- ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «ОРГАНІЧНИЙ МОДУЛЬ (UA). МАРКУВАННЯ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ. ДЕРЖАВНИЙ ЛОГОТИП ДЛЯ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ»
- ДО КАБІНЕТУ ФЕРМЕРА У ДАР ДОДАНО СУПУТНИКОВІ КАРТИ ПОСІВІВ КЛЮЧОВИХ АГРАРНИХ КУЛЬТУР В УКРАЇНІ ЗА 2023 РІК
- ШАНОВНІ АГРАРІЇ СУМЩИНИ!
- МІНІСТР АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ПРИВІТАВ АГРАРІЇВ СУМЩИНИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА