Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ СТВОРЮЮТЬСЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ОБСЛУГОВУЮЧІ КООПЕРАТИВИ

Володимир ІВЧЕНКО: «Нині у регіоні діє 10 сільськогосподарських кооперативів, найбільші з яких «Ярославна» та «Лебединський». Найближчим часом їх кількість збільшиться»

«Створення сільськогосподарських об’єднань дозволить контролювати якість молочних продуктів, підвищити рівень доходів населення, більш ефективно розвивати сільські території», – підкреслив у ході експертної дискусії щодо ситуації на рину молока директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Він зазначив, що розвиток переробної галузі, який відбувається сьогодні в Україні на виконання доручень Президента, є одним із вагомих  чинників продовольчої безпеки регіону та держави, сприяє протистоянню викликам світової економічної кризи. Збільшення обсягів виробництва продовольства – стабільні ціни на ринку – запорука добробуту українських родин.

«В обласному бюджеті на 2013 рік передбачено 2 мільйони гривень на фінансову підтримку суб’єктам малого та середнього бізнесу, зокрема, сільськогосподарським кооперативам за участю особистих селянських господарств. Нині об’єднання представили бізнес-проекти, за підсумками розгляду яких кращі кооперативи отримають кошти на розвиток», – поінформував Володимир Івченко.

За словами засновниці сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Лебединський» Ніни ПАВЛЕНКО, місцеві жителі охоче підтримують кооперативний рух, адже такі структури дозволяють витримувати конкуренцію з великими підприємствами.

«Сировина, яку поставляє кооператив «Лебединський», відповідає необхідним вимогам. Сучасне обладнання, встановлене на підприємстві, – міні-цех з переробки молока, холодильна камера та сучасна лабораторія – дозволяють в автоматичному режимі здійснювати всі процеси», – зауважив начальник головного управління ветеринарної медицини в Сумській області Михайло ЛУЗАН.