Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проблеми та перспективи агропромислового сектору Недригайлівщини

11 вересня в залі засідань Недригайлівської райдержадміністрації представники  робочої групи з питання стану економічного та соціального розвитку АПК та сільських територій по Недригайлівському району провели виїзну нараду з інвестиційними компаніями, керівниками сільськогосподарських підприємств району,  сільськими, селищними головами та керівниками установ району.

 

«Відповідно до поставлених завдань Президента України Віктора Януковича розвиток сільського господарства та сільських територій, підвищення інвестиційної привабливості вітчизняного аграрного сектора економіки та конкурентоспроможності сільськогосподарських товаровиробників на сьогодні є одним з головних питань влади» - наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації - голова робочої групи Володимир Івченко. За його словами, за три останні роки спостерігається позитивна динаміка розвитку АПК та залучення інвестицій в область.

В ході наради виступив голова Недригайлівської райдержадміністрації Олексій Коренев, який доповів про соціально-економічний розвиток району, надбання за рік та перспективи на майбутнє.

В свою чергу присутні  піднімали питання,  зокрема по використанню землі та водних об’єктів, забезпечення працездатності внутрішньогосподарських меліоративних систем і постановки їх на баланс територіальних громад, відновлення працездатності Недригайлівського хлібозаводу, удосконалення надання ветеринарних послуг населенню, закупівельні ціни на молоко та ряд інших вагомих питань.

Проблемні питання, які були підняті на засіданні робочої групи взяті для вирішення керівникам відповідних обласних структур.

По закінченню наради учасники  робочої групи ознайомились з господарською діяльністю ТОВ «Агробізнес ТСК». Було оглянуто посіви картоплі, моркви, капусти та столових буряків, що вирощуються на поливі.