Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З АГРОПРОМИСЛОВОГО СТРАХУВАННЯ

07 листопада 2013 року в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відбувся семінар для сільгоспвиробників на тему: „Агропромислове страхування. Особливості страхування сільськогосподарської продукції на період перезимівлі”.

Семінар проводився акціонерною страховою компанією „ИНГО Украина” в рамках інформаційної кампанії з популяризації й розвитку агропромислового страхування, за організації та сприяння Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

В семінарі взяли участь представники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств області, заступник директора по роботі з приватними особами та МСБ Центрального відділення м. Суми банку „КредіАгріколь” Денис Ігітов, представник компанії мінеральних добрив „Нергран”.

Начальник відділу агропромислового страхування ПрАТ „АСК „ІНГО Україна”, кандидат сільськогосподарських наук Юрій Золотарь повідомив учасникам семінару про стан ринку агрострахування в Україні, проінформував про компанію та її місце на ринку, ознайомив з динамікою страхових премій та виплат, перестрахуванням, відгуками клієнтів. Юрій Золотарь також ознайомив учасників семінару зі страховими програмами для посівів озимих сільськогосподарських культур в сезоні 2013-2014 років.

Заступник директора по роботі з приватними особами та МСБ Центрального відділення м. Суми банку „КредіАгріколь” Денис Ігітов ознайомив учасників семінару з напрямками роботи банку, наявними банківськими продуктами, умовами співпраці.

Директор філії в м. Суми ПрАТ „АСК „ІНГО Україна” Роман Сухоставець запросив присутніх до співпраці.