Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАВЕРШЕННЯ КОМПЛЕКСУ ОСІННІХ ПОЛЬОВИХ РОБІТ У 2013 РОЦІ

7408 листопада 2013 року під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України відбулася республіканська селекторна нарада з питань завершення комплексу осінніх польових робіт та цінової ситуації на продовольчому ринку.

На селекторній нараді були присутні директор Департаменту агропромислового розвитку Володимир Івченко, керівники та представники обласних служб системи АПК і керівники наукових установ області та освіти.

На селекторній нараді наголошувалось на прискоренні завершення всього комплексу осінніх робіт, особливо щодо збирання пізніх сільськогосподарських культур: кукурудзи на зерно, сої та соняшнику.

Директор Департаменту землеробства Олександр Демидов проаналізував хід збирання урожаю 2013 року та посіву озимих зернових в Україні. Особливу увагу приділено проведенню аудиту стану використання зрошуваних земель та своєчасного формування в областях заявки на постачання мінеральних добрив для проведення весняно-літніх польових робіт у 2014 році.

73Також було звернено увагу учасників наради на особливості проведення постійного моніторингу стану посівів озимих культур в умовах зимового періоду 2013-2014 років.

Крім того, проаналізована ситуація по всіх областях щодо цінової ситуації на споживчому ринку, формування регіональних ресурсів та здійснення ярмаркової діяльності в регіонах.

За результатами селекторної наради перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України дав доручення керівникам регіональних департаментів агропромислового розвитку на місцях вжити організаційних заходів щодо прискорення завершення збиральних робіт, постійного моніторингу стану посівів озимих, підготовки насіння та уточнення структури посівів ярих сільськогосподарських культур урожаю 2014 року.