Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ VII ФОРУМУ MOLDOVA BUSINES WEEK

19-21 листопада 2020 року у м. Кишинів відбудеться VII форум Moldova Busines Week, організатором якого є Уряд Республіки Молдова та Агенство з питань залучення інвестицій Invest Moldova.

Протягом першого дня форуму офіційні особи Молдови та провідні експерти планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік, головних напрямів інвестиційної діяльності, а також планується проведення  панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови, залучення іноземних інвестицій у створення нових виробничо-промислових процесів.

Другий день буде присвячено розвитку стратегічних секторів економіки Молдови: агропродовольчому, інформаційно-комунікаційним технологіям, інфраструктурі, інформаційним технологіям та промисловому виробництву.

У рамках сесій планується проведення презентацій діяльності окремих компаній з кожного сектору економіки, організація можливості підбору бізнес-партнерів, участь в інтерактивних панельних дискусіях тощо.

Форум планується провести в режимі онлайн. Реєстраційна форма для участі у форумі буде доступна на сторінці заходу  (https://mbw.md).

Про участь зацікавлених осіб  у зазначеному заході просимо повідомити Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації до 6 листопада 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.