Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВІДТВОРЕННЯ ПОГОЛІВ’Я ХУДОБИ - НА КОНТРОЛЬ

Одним із важливих завдань виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2015 року є стабілізація поголів’я худоби у господарствах усіх форм власності.

Важливу роль у збереженні та відтворенні поголів’я худоби відіграє ветеринарна медицина.

 

07 лютого 2014 року відбулася підсумкова колегія за 2013 рік Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області, мета якої на основі глибокого аналізу роботи за минулий рік визначити проблемні питання та шляхи вирішення їх щодо покращання ветеринарного обслуговування об’єктів тваринництва в господарствах усіх форм власності. У її роботі взяв участь директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Володимир Івченко.

Під час роботи колегії розглянуто підсумки протиепізоотичної, інспекторської, діагностичної, фінансово-господарської діяльності в регіоні, заслухано звіти начальників управлінь ветеринарної медицини в районах.

Володимир Івченко зосередив увагу присутніх на питаннях відтворення поголів’я великої рогатої худоби, а саме виходу телят на 100 корів, аналізу штучного осіменіння худоби у господарствах усіх форм власності, закупівлі молока в господарствах населення, тощо. 

За результатами розгляду піднятих питань колегія визнала роботу служби ветеринарної медицини за минулий рік задовільною та визначила основні завдання на 2014 рік. Серед пріоритетів - покращення ветеринарного обслуговування та розширення спектру послуг для населення, проведення профілактичних заходів, спрямованих на збереження поголів’я худоби та птиці у 2014 році.