Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАХОДИ З ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ 2014 РОКУ ТРИВАЮТЬ

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації у межах повноважень проводиться робота із забезпечення реалізації у 2014 році бюджетної програми „Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу” відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. №167 (зі змінами).

 

Згідно із зазначеною постановою Кабінету Міністрів України бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу та використовуються у межах відповідних бюджетних призначень шляхом часткової оплати вартості путівки тривалістю 21 доба.

Законом України „Про Державний бюджет України на 2014 рік” видатки за бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу” визначено в сумі 7 500 тис. гривень, тобто на рівні 2013 року.

З метою надання пропозицій Міністерству аграрної політики та продовольства України для підготовки наказу щодо використання коштів державного бюджету за бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу” Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації 28.02.2014 проведено засідання конкурсної комісії з визначення переліку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – одержувачів бюджетних коштів у 2014 році.

На засіданні конкурсної комісії розглянуто погоджені з дитячими закладами оздоровлення та відпочинку області та управліннями агропромислового розвитку районних державних адміністрацій пропозиції щодо кількості дітей, які потребують оздоровлення. Після активного обговорення, враховуючи наявні пропозиції та попередній досвід співпраці із дитячими закладами оздоровлення та відпочинку за зазначеною бюджетною програмою, а також з метою ефективного використання бюджетних коштів, конкурсною комісією визначено перелік таких закладів – одержувачів бюджетних коштів у 2014 році. Водночас, конкурсною комісією запропоновано квоту чисельності дітей, що потребують оздоровлення, у розрізі визначених дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області.