Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ

Об’єднана енергетична система України – це сукупність об’єктів критичної інфраструктури та систем державного значення, що є важливими для економіки, національної безпеки та оборони і порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам.

Внаслідок збройної агресії рф в магістральних та міждержавних електричних мережах сталися масові відключення та пошкодження електроустановок об’єктів та електричних мереж. Забезпечення споживачів України електричною енергією здійснюється в складних умовах воєнного часу.

Додаткових ускладнень в роботі об’єднаної енергетичної системи України завдають відключення повітряних ліній електропередачі, пов’язані з низовими пожежами, які спричинені підпалами з боку населення: стерні, очерету та сухостою. Це призводить до порушень в роботі мережі та загрожує тривалими відключеннями об’єктів критичної інфраструктури.

З метою запобігання подібним інцидентам на території області, які несуть загрозу об’єктам критичної інфраструктури та недопущення несанкціонованого втручання в функціонування об’єктів критичної інфраструктури звертаємо увагу на дотримання пожежної безпеки в охоронних зонах повітряних ліній, вимог охорони електричних мереж та умов виконання робіт в межах охоронних зон електричних мереж згідно з додатком.