Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З НАДАННЯ МЕТОДИЧНО - КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЩОДО НАДАННЯ У КОРИСТУВАННЯ НА УМОВАХ ОРЕНДИ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

З метою раціонального використання водних ресурсів та реалізації повноважень наданих Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, 05 березня 2014 року проведено засідання робочої групи з надання

методично-консультативної допомоги фізичним та юридичним особам щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів.

 

Робочою групою надано роз’яснення та методичну – консультативну допомогу фізичним та юридичним особам щодо поновлення дії раніше укладених договорів у користування на умовах оренди водних об’єктів. Бажаючим взяти водний об’єкт в оренду було рекомендовано підготувати та надати необхідні матеріали до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Директор Департаменту Володимир Івченко зазначив, що члени робочої групи повинні безпосередньо співпрацювати з заявниками по  питанням щодо надання у користування водних об’єктів на умовах оренди та надавати методично - консультативну допомогу у вирішені зазначених питань.