Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ТОРГІВЛЯ ПЕСТИЦИДАМИ НА КОНТРОЛІ

05 березня 2014 року в Департаменті  агропромислового розвитку обласної державної адміністрації проведено засідання ліцензійної комісії з визначення спроможності суб’єктів господарювання виконувати ліцензійні умови з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин).

На розгляд комісії подані документи від 6 суб’єктів господарювання на отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), які відповідають Ліцензійним умовам провадження певного виду господарської діяльності.

 

Членами ліцензійної комісії розглянуті подані документи від суб’єктів господарювання в повному обсязі та прийнято рішення вийти з пропозицією до обласної державної адміністрації про видачу ліцензії на торгівлю пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) у зв’язку з відповідністю поданих документів до вимог чинного законодавства.

Суб’єктам господарювання здійснювати діяльність щодо торгівлі пестицидами та агрохімікатами при наявності ліцензії за місцем провадження діяльності, дотримуючись Ліцензійних умов згідно діючого законодавства, наголосив Володимир Івченко.

Також запропоновано членам комісії розробити плановий графік перевірок дотримання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами у Сумській області, це дасть можливість забезпечити населення області якісними препаратами для збереження сільськогосподарських рослин від хвороб та шкідників.