Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК ДО МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ

 

07 березня 2014 року на площі Незалежностім. Суми з 8-00 до 14-00 відбувся обласний сільськогосподарський ярмарок до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, подібні ярмарки проводяться за ініціативи головного організатора – розпорядника Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

Основна мета проведення даного заходу – забезпечення потреб населення області та жителів міста в основних продуктах харчування до святкового столу за доступними цінами від товаровиробника.

На обласному ярмарку працювало більше 100 торговельних точок, з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки із залученням сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб Сумщини, підприємства обласної спілки споживчих товариств і ресторанного господарства та  міської торгівлі.

До послуг мешканці Сум та гостей нашого міста було представлено безліч товарів, а саме на яр марці представлений широкий асортимент сільськогосподарської продукції, що користується найвищим попитом у населення: свіже м'ясо, м'ясо-копчених виробів та ковбасних виробів, молоко та молокопродукти, яйця, овочі,  фрукти, хлібобулочні та кондитерські вироби, бакалійні товари (цукор, олія, борошно, крупи), жива та солена риба, мед, квіти та інша продукція вищого ґатунку на будь який смак.

Все це відвідувачі придбали на ярмарку за цінами товаровиробника, які в середньому нижчі на 10-25% від ринкових.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведена  робота щодо інформування населення та гостей міста Суми  про проведення обласного ярмарку до Міжнародного жіночого дня 8 Березня через засоби масової інформації, оголошення по Сумському обласному радіо, в місцевій радіомережі ПСО «Центральний ринок м. Суми»  та радіомережі універмагу «Київ».