Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

USAID У СПІВПРАЦІ З МІНАГРОПОЛІТИКИ ТА БАЙЄР НАДАСТЬ НАСІННЯ ОЗИМОГО РІПАКУ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ У 6 ОБЛАСТЯХ

Уряд США через Програму USAID АГРО у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам 1,700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку. Насіння бренду DEKALB від компанії Байєр вистачить орієнтовно для посіву 5,100 гектарів культури.

Участь у програмі зможуть взяти фермери з шести областей України – Сумської, Донецької, Харківської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської (за винятком тимчасово окупованих територій). Учасники мають бути зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи – підприємці, та обробляти від 5 до 500 гектарів. Кожен учасник зможе отримати до 15 посівних одиниць насіння, залежно від площі землі в обробітку. Допомога націлена на області, де агровиробники найбільше постраждали внаслідок війни. Насіння допоможе їм отримати наступний врожай та продовжувати роботу. А отриманий дохід спрямувати на нагальні потреби господарств – відновлення та відбудову. 

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному аграрному реєстрі (ДАР) та триватиме до 18 серпня або до вичерпання планових обсягів допомоги. Заявки приймаються виключно через ДАР, у розділі «Доступні програми» - « Ріпак DEKALB. Програма USAID АГРО».

Детальна інформація за посиланням:

https://minagro.gov.ua/news/usaid-u-spivpraci-z-minagropolitiki-ta-bajyer-nadast-nasinnya-ozimogo-ripaku-dlya-fermeriv-u-6-oblastyah