Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС СУМЩИНИ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА КООРДИНАЦІЙНОМУ ФОРУМІ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На Сумщині  відбувся Координаційний форум з реалізації Стратегії економічного відновлення та розвитку Сумської області.

Участь у заході взяли представники Організації Обʼєднаних Націй, Світової Продовольчої Організації, пʼяти посольств та значної кількості різноманітних організацій та місій з США, Великобританії, Швеції, Швейцарії, Франції, Південної Кореї, Турції, Словенії.

У рамках Форуму свої можливості та проєкти презентували представники громад, місцевого бізнесу, вищих навчальних закладів тощо. Дискусійні панелі були направлені на випрацювання дієвих механізмів довгострокової ефективної співпраці та координації спільних дій, спрямованих на регіональний розвиток України.

Розвиток нашого регіону нерозривно пов’язаний із сільськогосподарським виробництвом. Тому на заході було представлено потенціал агропромислового комплексу Сумщини.

Участь у дискусійній панельні «Глибоке занурення у відновлення та розвиток Сумської області» взяв ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Іванович Ладика. Він виступив на тему: «Ключові напрями розвитку виробництва аграрної продукції та розвитку сільських територій Сумщини» та презентував проєкти: «Мережа комунальних підприємств з переробки молока», «Будівництво заводу з виробництва сухого молока потужністю 100 тонн/добу» та інші проєкти розвитку аграрного сектору.

Під час форуму були представлені флагманські проєкти з відновлення та розвитку від громад та бізнесу Сумщини.

Зокрема, пілотний проєкт, який реалізується на території Миколаївської громади, що спрямований на підтримку дрібних фермерів та приватних домогосподарств, які утримують невелику кількість корів, зі створення комунального підприємства «Миколаївська сироварня».

Гості Сумщини – учасники Форуму отримали подарункові набори.

За підсумками Форуму узгоджені подальші кроки щодо співпраці. Сторони домовилися про формування спільної команди від Сумської обласної військової адміністрації та ООН, яка буде працювати над реалізацією майбутніх проєктів.