Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КОНОПЛІ ПОСІВНІ ТА ЇХ РОЛЬ У ВІДНОВЛЕННІ УКРАЇНИ

Шостий рік поспіль в Інституті сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України за підтримки Сумської обласної державної адміністрації відбувається захід метою якого є привернення уваги до конопель посівних, як надзвичайно важливої, стратегічної сільськогосподарської культури для України.

Цього року, зважаючи на події в країні, захід відбувся на відкритому повітрі у форматі науково-практичного семінару на тему: «Коноплі посівні та їх роль у відновленні України».

Учасниками семінару стали провідні науковці, аграрії, бізнесмени та професіонали галузі коноплярства не тільки із Сумської області, але і з Хмельницької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Донецької та Одеської областей.

Під час проведення заходу учасники мали можливість обговорити питання  особливості збирання і зберігання трести конопель, обладнання для переробки коноплесировини, здійснити огляд насіннєвих посівів, стати учасниками майстер-класів по проведенню дослідів з технологій вирощування конопель посівних за різних напрямків використання, а також обмінятися досвідом.

Разом з цим, науковцями Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України було презентовано новий сорт конопель посівних «Софія».