Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Відповідно до Указу Президента України від 8 серпня 1995 року №714/95 щорічно у третю неділю жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості.

З нагоди Дня працівників харчової промисловості Сумською обласною державною адміністрацією 12 жовтня 2023 року в Сумському національному аграрному університеті проведені урочисті заходи, під час яких на факультеті харчових технологій СНАУ презентували освітні програми та послуги факультету. Також присутні мали можливість відвідати навчально-практичні лабораторії.

 

Перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Тарас Савченко зазначив, що харчова та переробна промисловість має значний вплив на економічну стабільність області, і навіть в умовах воєнного стану, маючи територіальне розміщення поблизу державного кордону з країною агресором, підприємства забезпечують потреби споживчого ринку Сумщини, реалізують продукцію в інші області та закордон.

За бездоганну сумлінну працю, високий професіоналізм, забезпечення населення високоякісною продукцією, вагомий особистий внесок у розвиток харчової промисловості та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників харчової промисловостікерівників та фахівців провідних підприємств Сумщини було відзначено почесними грамотами та подяками голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації та вітальними листами Міністерства аграрної політики та продовольства України.