Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДТРИМКА ВИРОБНИКІВ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІД USAID АГРО

Тренд на органічну продукцію зберігається в усьому світі. До повномасштабного вторгнення обсяги продажів української органічної продукції також з кожним роком впевнено і послідовно збільшувалися. У 2021 році навіть вдалося досягнути максимуму за останні десятки років: було продано продукції на $ 33 млн.

Щоб підтримати органічних виробників в умовах війни в Україні, сприяти експорту їхньої продукції, Програма USAID АГРО розпочала спільний проєкт з Органік Стандарт. У межах нього мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) зможуть отримати сервісні послуги, зокрема зі сертифікації, з контролю експортних відвантажень, лабораторних досліджень та видачі експортних сертифікатів. Програма USAID АГРО компенсує для агровиробників до 90% вартості цих послуг.

Програма спрямована на посилення конкурентоспроможності органічної галузі, підтримку впровадження нових технологій виробництва, допомогу ММСП по збільшенню доданої вартості продукції, а також у цілому посилити продовольчу безпеку України.

За попередніми прогнозами очікуєтьсч, що завдяки співпраці з «Органік Стандарт» вдасться забезпечити щонайменше 75 тис. тонн експортованої продукції на суму в понад $ 35 млн.

Для того, щоб долучитися до проєкту та отримати вищезгадані послуги, потрібно заповнити заявку за посиланням: https://shorturl.at/sLM18.