Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА АГРОВИРОБНИКАМ, ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) надає  безкоштовну юридичну та консультаційну допомогу агровиробникам, що зазнали втрат внаслідок агресії рф, яку можна отримати в рамках проекту, що реалізується за підтримки Програми USAID АГРО.

Мета проекту – створити доказову базу даних, яка підтверджує скоєні злочини російської федерації проти агросектору України, допомогти сільгоспвиробникам зібрати достатньо доказів воєнних злочинів проти їхніх агропідприємств, відстояти правосуддя та сприяти компенсації завданої шкоди.

За час існування у проекті впроваджені найкращі міжнародні практики з фіксації воєнних злочинів та розрахунку завданих втрат, інформацію про пошкоджені та зруйновані об'єкти сільського господарства, зокрема земельні ділянки, об'єкти меліорації, посіви тощо.

Повна інформація на порталі за посиланням:  https://www.agrirecovery.com.ua/

Кожен користувач порталу, який зазнав втрат  внаслідок агресії рф, може здійснити фіксацію збитків, позначивши зруйнований об’єкт на інтерактивній карті, внести дані про нього з фото та відеодоказами.

За консультацією та допомогою треба звернутися на гарячу лінію - 067 503 19 08. За цим телефоном постраждалі агровиробники можуть отримати розʼяснення з питань фіксації збитків, розмінування, вирішення питань проблемних кредитів чи оподаткування.