Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ФОНД ЧАСТКОВОГО ГАРАНТУВАННЯ КРЕДИТІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ

Від 20 лютого 2024 року в Україні проходить широкомасштабна інформаційно-просвітницька кампанія з нагоди початку роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. В рамках кампанії у кожному регіоні відбуваються освітні заходи для малих агровиробників про нові можливості із залучення кредитного фінансування, що з’явились з початком роботи Фонду. Міжнародна фінансова корпорація (IFC Група Світового банку) допомагає Фонду реалізувати кампанію та забезпечити обізнаність малих фермерів про додаткові можливості фінансування під гарантії Фонду.

Мета цієї компанії полягає у підвищенні обізнаності малих фермерів про нові можливості із залучення кредитного фінансування, що з’являються у зв’язку з початком роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Агровиробники мають можливість отримати кредит у банку як для капітальних інвестицій, зокрема для купівлі сільськогосподарської землі, так і для поповнення обігових коштів під гарантії Фонду. Окрім того, даний механізм можна поєднувати із державною програмою «5-7-9». Завдяки роботі Фонду у малих агровиробників є можливість отримати фінансування при недостатньому рівні застави або збільшити об’єм такого фінансування. Такий підхід може допомогти задовольнити потребу в додаткових фінансових ресурсах для підтримки та розвитку бізнесу.Тема заходів: «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».

4 квітня 2024 року інформаційний захід на тему «Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві» буде проведений у м. Суми.

В якості доповідачів запрошені представники  Фонду, IFC, ТОВ «Агріаналітика», а також фермерських асоціацій і представники банків-партнерів.

Під час заходу будуть обговорені такі питання:

  • · Нові можливості для аграріїв з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.
  • · Нові кредитні програми для аграріїв під гарантії Фонду.
  • · Питання-відповіді.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRVMcrGRWBIeeou_Xtu2w7UEgCYx7Ha9yspMng20rrDUlOMw/viewform

Додаткову інформацію щодо заходів можна отримати у координатора кампанії від ТОВ «АГРIАНАЛІТИКА», Володимира Гераїмовича, (тел.+380505741037) та представника Фонду  - Людмили Косенко  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (телефон +380930574966).

Більше інформації за посиланням: https://www.dar.gov.ua/news-list/shirokomasshtabna-informaciyno-prosvitnicka-kampaniya-novi-mozhlivosti-dlya-agrariyiv-z-fond-chastkovogo-garantuvannya-kreditiv-u-silskomu-gospodarstvi