Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ З ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ

«Дітям працівників агропромислового комплексу Сумської області – повноцінний відпочинок та оздоровлення» – на цьому наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Володимир ІВЧЕНКО під час наради 08.04.2014 з питань організації підготовки до проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2014 року за участю начальників управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій та керівників закладів оздоровлення та відпочинку області – одержувачів бюджетних коштів у 2014 році за бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу”.

 

У 2013 році квота чисельності оздоровлюваних дітей працівників агропромислового комплексу для Сумської області становила 378 осіб, сума коштів Державного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу – 294,84 тис. гривень.

Законом України „Про Державний бюджет України на 2014 рік” видатки за бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу” визначено в сумі 7 500 тис. гривень, що на рівні 2013 року.

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації надано Міністерству аграрної політики та продовольства України визначений на конкурсній основі перелік дев’яти дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – одержувачів бюджетних коштів у 2014 році, та пропозицію щодо квоти оздоровлюваних дітей працівників АПК у таких закладах, яка становить 727 чоловік, сформовану на підставі отриманих від управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій даних.

Ураховуючи обмеження видатків Державного бюджету за бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу” на 2014 рік для Сумської області доведено квоту чисельності оздоровлюваних дітей працівників агропромислового комплексу 269 осіб (37% від потреби), суму коштів Державного бюджету – 209,82 тис. гривень, зазначив Володимир ІВЧЕНКО.

Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу шляхом часткової оплати (780 гривень) вартості путівки, тривалістю 21 доба.

Учасники наради обговорили актуальні питання оздоровчо-відпочинкової кампанії 2014 року.

Ураховуючи доведену Міністерством аграрної політики та продовольства України для Сумської області квоту чисельності оздоровлюваних дітей працівників агропромислового комплексу Володимиром ІВЧЕНКОМ рекомендовано управлінням агропромислового розвитку районних державних адміністрацій у взаємодії з закладами оздоровлення та відпочинку області – одержувачами бюджетних коштів у 2014 році, відповідально віднестись до визначення чисельності дітей працівників агропромислового комплексу, бажаючих оздоровитися, та максимального охоплення таких категорій дітей, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.


Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку - одержувачів бюджетних коштів у 2014 році за програмою "Оздоровлення та відпочинок дітей працівників агропромислового комплексу" по Сумській області