Департамент агропромислового розвитку
м. Суми вул. Першотравнева, 29
Тел.: (0542) 77-15-37, (0542) 77-02-70
Факс: (0542) 61-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО УЧАСТІ В НАВЧАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ "ПІДТРИМКА ТА БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ: СТРАТЕГІЇ ТА ПІДХОДИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ"

Команда Проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні", AKIS-Україна  запрошує всіх бажаючих взяти участь в навчально-інформаційному заході "Підтримка та бізнес-планування для агробізнесу: стратегії та підходи в умовах сучасних викликів".  

Даний захід проводиться в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) EU4SmallFarms у співпраці з у співпраці з Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Протягом заходу будуть обговорені  вимоги до кабінету фермера у ДАР, особливості типового бізнес-плану для створення та функціонування фермерського господарства, можливості, які надає Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві як новий інструмент підтримки ММСБ в сільському господарстві, а також  важливість залучення громад та зміну парадигми у комунікаціях з фермерами у процесі євроінтеграції.

Передбачено також обговорення питань правильного планування фінансових ресурсів та їх ефективного використання в контексті підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку в Україні.

Учасники отримають практичні поради які можуть допомогти розвиватися, розширювати бізнес, підвищувати ефективність виробництва та мінімізувати ризики, а також отримати відповіді на запитання стосовно тематики заходу.

Інформація про захід: 

Спікери:

Річард Розвадовскі - ключовий експерт ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).

Діана Короткевич – виконуюча обов’язки начальника Управління сільського розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Олег Вітюк - начальник відділу кібербезпеки та захисту інформації Управління розвитку цифрових трансформацій в аграрному секторі економіки, Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Сергій Замідра - перший заступник голови Всеукраїнської асоціації громад.

Олег Приходько - голова правління Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві (можливі зміни).

Інеса Андрієтті - член правління Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві.

До участі запрошуються виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усіх регіонів України, представники органів виконавчої влади всіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування/представники територіальних громад, представники галузевих та професійних організацій, сільськогосподарські дорадчі служби та сільськогосподарські дорадники та всі, хто цікавиться тематикою заходу.

Мова: українська

Формат: Онлайн-платформа ZOOM

Коли: 16 травня 2024 року

Час: 10.00-12.30

Реєстрація на захід триватиме до 17-00, 15.05.2024

Програма заходу: https://drive.google.com/.../1aNJ60JG2VpR.../view...

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/DhGSTpMyepkdjzEB9

Ланка на підключення буде надіслана учасникам на вказані ними адреси електронної пошти напередодні заходу.